Nazywam się Magda Latoszyńska. Jestem fotografem biznesowym.

Poznaj mnie lepiej przed sesją.
Fotograf Magda Latoszyńska

Doświadczenie

Od 15 lat fotografuję ludzi. Przed moim obiektywem stanęło kilkaset osób. Każda z nich mnie czegoś nauczyła: profesjonalizmu, opanowania, radzenia sobie w każdej sytuacji, otwartości na uwagi. W fotografii biznesowej wykorzystuję wszystkie te umiejętności. Nie musisz się zastanawiać “co ze sobą zabrać” i “co zrobić z rękami”, ponieważ wszystkiego dopilnuję i poprowadzę Cię przez sesję krok po kroku.

Wiedza

Doświadczenie jest w pracy najważniejsze, ale kierunkowe wykształcenie również przyczynia się do lepszego efektu. Studia na kierunku fotografia w Filmówce w Łodzi i ukończenie wielu kursów fotograficznych nauczyły mnie czegoś więcej niż zasad kompozycji i oświetlenia. Na jednym z warsztatów usłyszałam, że dobry fotograf zrobi dobre zdjęcie w promieniu 100 metrów. Wyznając tę zasadę, otwieram się na niekonwencjonalne pomysły i realizacje.

Uśmiech

Po sesji nikt nikogo nie pyta: jakiego modyfikatora światła użył fotograf? Najczęściej pada pytanie: jak było? Kluczem do satysfakcjonującej dla obu stron odpowiedzi jest pozytywna atmosfera. Moja recepta na udaną sesję to nawiązanie relacji z klientem, żeby poczuł się swobodnie i zapomniał, że pozuje. Mam nadzieję, że za sprawą mojego pogodnego usposobienia i uśmiechu, na planie zdjęciowym poczujesz się jak w domu.

Co wyróżnia moje sesje?